Vitajte, môžete sa zaregistrovaťalebo prihlásiť
0 Ks / 0,00 €
Prihlásenie
Zabudol som svoje heslo Registrácia / Nové konto
Newsletter
Prihláste sa k odberu noviniek a buďte informovaný ako prvý!
Odoslaním formuláru súhlasite so spracovaním osobných údajov
 FACEBOOK
Ako si vybrať ideálne miesto pre Vašu svadbu
Ako si vybrať ideálne miesto pre Váš veľký deň

Určite každá z Vás má ten problém, kde urobiť svadbičku a tým aj vybrať to správne miesto, kde ostanú Vaše spomienky na Váš nezabudnuteľný deň.

Vybrať si kaštieľ, zámok, hotel, reštauráciu alebo Kultúrny dom? Často krát je to o tom, čo nám dovolí naša peňaženka.

Tu je pár rád, ako si vybrať to správne miesto:

určite je to v prvom rade o financiách, koľko peniažkov chceme do našej svadbičky snov investovať. Na základe toho zvažujeme, ktoré miesto by bolo pre našu hostinu tým najideálnejším.

ďalším kritériom je aj ročné obdobie v ktorom bude svadba, čiže od toho sa odvíja či mať svadbu vonku alebo vo vnútri

pokiaľ zvažujete mať napríklad svoj obrad vonku, zistite si, či je možné tam mať aj hostinu a úplne super je, ak tam je v blízkosti nejaký romantický parčík. Tieto výhody majú vačšinou kaštiele a zámky.

určite si počet hostí, hlavne či budete volať rodinu z x-tého kolena a ich potomkov :-) alebo či to bude len naozaj o najbližšej rodine

od počtu hostí sa Vám tak odvíjajú ďalšie kritéria ako je jedlo, pitie atď. Položte si otázku, či Vám viac záleží na kvalite ako na kvantite.  Nie vždy platí, že mať viac je lepšie.Každá jedna nevestička je náročná a každá chce mať ten svoj deň presne taký aký si ho vysnívala. Je dôležité, aby miesto, kde budete mať či už obrad alebo hostinu spĺňalo všetky kritéria a aby to bolo podľa vašich predstáv.

Vyselektujte si miesta, ktoré by ste chceli navštíviť a obzrieť si ich interiér, prípadne ochutnať jedlo z ich reštaurácie. Zistíte tak kvalitu personálu ako aj kvalitu ich ponúkaných produktov :-)

Väčšina reštauračných zariadení spojených s ubytovaním ponúka novomanželov aj svadobný apartmán. Tu môžete poprosiť prevádzkara, či Vám môže ukázať aj izbu a prípadne sa aj spýtať, či majú rôzne typy izieb, alebo sú všetky v tom istom štýle. Opäť je to o náročnosti klienta a o rozmanitosti zariadenia čo vedia ponúknuť.

Ak ste sa stále nerozhodli pre dané zariadenie, skúste si zistiť nejaké referencie od zákazníkov, ktorí tam mali svadbu a ako boli so službami spokojní. Či už prostredníctvom internetu alebo Knihy návštev.

A posledná rada na koniec: Ak ste sa rozhodli pre miesto Vašich snov, mali by ste byť s ním spokojní na 100%, malo by to vo Vás vyvolať akési chvenie a srdiečko by Vám malo napovedať toto je to správne miesto pre nás.

Veríme, že každý z Vás bude mať šťastnú ruku pri výbere a že Váš veľký deň bude nezabudnuteľný a plný zážitkov a spomienok len v tom najlepšom svetle.

Váš team Special Moments.sk


Cena od 0
do 0
Kontaktujte nás
Special Moments s.r.o.
Čajkovského 43, P.O.Box 20
917 08 Trnava, Slovensko
+421(0)944 142 335
objednavka@specialmoments.sk,specialforfans@gmail.com
tanyamimisk, 09:00 - 18:00
Skupina menu pätička
©2024 www.www.specialmoments.sk, všetky práva vyhradené
web dizajn a programovanie webdizajn.glirp.sk